new arrivals

Pondělní soukromá degustace moravských vín

Novinka

Soukromá degustace moravských vín - Pondělí 30.4.2018 od 16:00 ve Winebaru Vinotéka U Mouřenína, Tržiště 17, Praha 1 - Malá Strana

Ochutnejte moravská vína při soukromé degustaci. 

Menu pro 1 osobu, vzorek 0,05l

Ryzlink vlašský 2016 Hermes - vinařství Gala

Rosé Ráchel 2016 - vinařství Tanzberg

Cuvée Karmazín 2013 - vinařství JStávek

Lokus červený 2012 - vinařství JStávek

More details

6 balení

250 Kč s DPH

Ryzlink vlašský Hermes je čiré průzračné víno zelenožluté barvy s velmi dobrou viskozitou. Vůně je čistá, ovocná, nasládlá, s tóny tropického ovoce s nádechem karamelu. Chuť je plná, vyvážená s příjemnou mineralitou. Víno má dlouhý závěr a potenciál k dalšímu zrání v lahvi. 

Rosé Ráchel má barvu třešňového kompotu s meruňkovým nádechem. Vůně je středně plná s dominancí drobného lesního ovoce. Chuť vína je velmi šťavnatá, svěží s majestátnými tóny třešní.

Cuvée Karmazín 2013 je suché víno rubínové barvy, které je tvořeno z 60% Frankovkou, 30% Svatovavřineckým a z 10% Modrým Portugalem. Další označení je Family 30’ cuvée a to díky tradiční výrobě z dřívějších dob. 

Lokus červený je likérové víno, vyrobené fortifikací kvasícího moštu vinným destilátem - technologie výroby portských vín. Aroma tohoto vína je jemně čokoládovo-pražené dubové dřevo podtrhující tak cabernetový buket a vyšší obsah přírodního hroznového cukru.

Podobné produkty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit

Product successfully added to the product comparison!